Zagraj z Nami w Gry Hazardowe Założ konto i graj w gry Zarejestruj się i graj za darmo

Gry Hazardowe Darmowe Owoce Maszyny

autor:

Od jakiegoś czasu gram sobie w gry hazardowe darmowe owoce maszyny i nie ukrywam, ze daje mi to mnóstwo satysfakcji, ale przede wszystkim dobrej zabawy. Szukałam rozrywki, które nie będzie zbyt wymagająca. Bynajmniej nie dlatego, że należę do osób leniwych, którym w większości kwestii i przypadków „się nie chce”, ale właśnie wręcz przeciwnie.

Jestem zaangażowana mentalnie i emocjonalnie na tylu polach i płaszczyznach działania, że dokładanie sobie dodatkowego wymiaru obciążonego koniecznością skupionej uwagi byłoby tylko dokładaniem sobie stresu, a nie wypoczynkiem.

Gry maszynowe maja to do siebie niestety, ze nie cieszą się zbyt dobrą sławą. Bardzo wiele osób uważa, że to od nich zależy, że stajesz się uzależnionym, nieczułym na wszystko hazardzistą i że to jest ich wina, że wszystko po jakimś czasie w życiu człowieka zaczyna się kręcić tylko wokół jednego tematu.

Szczerze pisząc nie słyszałam większej bzdury. To tak, jakby oskarżać alkohol i wszelkie przestępstwa wykonywane i popełniane pod jego wpływem, jakby oskarżać narkotyki o kradzieże i innego typu wykroczenia, jakich się dopuszczają narkomanie, żeby mieć za co ćpać. To tak samo w końcu, jakby oskarżać dzieci, że to one prowokują do bicia, seks oskarżać o seksoholizm i oziębienie relacji międzyludzkiej, a prace o to, że ojcowie cierpiący na pracoholizm (w sumie i matki też) zapominają o swoich rodzinach i o tym co jest naprawdę w życiu ważne.

Przecież to wszystko zależy od człowieka i od jego dojrzałości i świadomości. Od tego czy umie zapanować nad swoimi słabościami i od tego, czego tak naprawdę od siebie wymaga i czy jest w stanie kontrolować swoje popędy. Do niczego innego to się nie sprowadza.

Dlatego nie wieszałabym psów na hazardzie, w tym na automatach (zaliczyłabym tu gry hazardowe darmowe owoce maszyny), na wszelkiego rodzaju grach karcianych itd.

Ważne jest to, żeby umiejętnie korzystać z tego wszystkiego, co oferuje ci swiat. Są to dobre i złe rzeczy, ich lepsze i gorsze wydania, ale to ty określasz sobie, co Toba rządzi i albo temu na to pozwalasz, albo jesteś po prostu wolnym człowiekiem

Wymaga to oczywiście ogromnej samodyscypliny. Wiem coś na ten temat, bo gry hazardowe darmowe owoce maszyny pociągają mnie w dość dużym stopniu, ale w konsekwencji to nie one decydują o tym, kiedy gram, tylko ja sama.

I tak jest ze wszystkim: to nie jedzenie decyduje kiedy jem, tylko ja, to nie alkohol decyduje mi, kiedy mam ochotę się napić tylko ja sama. Tak samo z papierosami- nie one zdecydowały o tym, ze nie palę, ale sama podjęłam w pełni świadomie tą decyzję.

opublikowano 28/11/2012 11:08

Podobne artykuły