Zagraj z Nami w Gry Hazardowe Założ konto i graj w gry Zarejestruj się i graj za darmo

Gry Hazardowe Darmowe Maszyny

autor:

Gry hazardowe darmowe maszyny nie tylko w kasynach stacjonarnych cieszą się bardzo dużym powodzeniem. Są bywalcy, którzy odwiedzają salony gier tylko po to, żeby spróbować swoich sił na maszynach. Większa część z nich twierdzi, ze zna system, który pozwala oszukać automat i jest niezawodnym sposobem na wygraną całkiem sporej sumki.

Można się kłócić z tym stwierdzeniem, zadając sobie pytanie na ile wygrana w grach tego typu jest wynikiem skrupulatnie opracowanych strategii, a na ile po prostu uśmiechem losu czy szczęściem. Podobno podstawową zasadą, przed spróbowaniem swoich sił w grze, jest wypracowanie w sobie głębokiej wiary w to, ze czeka nas wygrana i tylko wygrana. Aspekt tej ugruntowanej w sobie wiary podobno się sprawdza i w ostateczności sprowadza na gracza szczęście. Można to oczywiście odnieść do zagadnienia optymistów i pesymistów w realnym świecie.

Z pewnością podejście optymisty jest dużo bardziej korzystne nie tylko w przypadku gry, ale w zasadzie na każdej płaszczyźnie życia. Trudno osiągać sukcesy w momencie, kiedy z góry zakładasz, ze komu, jak komu, ale Tobie na pewno się nie uda, że to właśnie Ciebie szczęście omija szerokim łukiem i jakoś uporczywie nie chcę Cię odwiedzać nie mówiąc już o stałym czy chociażby dłuższym zagoszczeniu w Twoim życiu. Z takim podejściem wiele osób z góry daruje sobie sporą część nowych inicjatyw i aktywności, bo po co w cokolwiek się angażować skoro z góry zakłada się przegraną czy przewiduje same straty zamiast profitów i zysków.

Dlatego lepiej zasiadając do gier hazardowych darmowych maszyn prezentować oblicze optymisty, który spodziewa się samych sukcesów i pasma powodzenia. W Internecie można śmiało trenować swoją nową postawę życiową, bo automatów z grami jest niezliczona ilość i z pewnością znajdziemy coś dla siebie w bogatej ofercie salonów wirtualnych.

Czy należy wierzyć w to, że jest jakaś metoda na automat? W kasynach stacjonarnych istnieje opinia, że jeżeli wygrasz na jakimś automacie, to od razu, bez żadnego wahania przesiądź się do innej maszyny. Bo nie jest (podobno) tak, ze oto obłaskawiłeś czy znalazłeś sposób na wybrany automat i ze będzie Ci on sprzyjał i będzie już życzliwy przez cały wieczór. Wielu doświadczonych graczy twierdzi, że w takiej sytuacji, zgodnie z tym, jak maszyna została zaprogramowana, wcześniej czy później będzie się chciała na Tobie odegrać i odzyskać z nawiązką dla kasyna to, co udało Ci się od niej wygrać. Czy takie założenie jest słuszne? Nie wiadomo, wygrana na automatach to po prostu loteria i Twoja gra ze szczęściem. Albo zechce się ono pojawić, a nawet jak to zrobi, może opuścić Cię w decydującym momencie, oczywiście bez wcześniejszego uprzedzenia o tym fakcie.

Gry hazardowe darmowe maszyny dają Ci możliwość opracowania i wypróbowania wielu strategii, koncepcji i założeń. Należy jednak pamiętać o podstawie: wiara w to, że odniesie się sukces jest często samospełniającą się przepowiednią.

opublikowano 31/07/2012 18:16

Podobne artykuły